Simone Pérèle

 

So french…. To hasło przewodnie marki bielizna_ekskluzywna_simone_perele_plakat_w_Warszawiebieliźnianej, która od kilkudziesięciu lat kojarzona jest z elegancką i wygodną bielizną na co dzień.

Bielizna Simone Pérèle jest francuską firmą rodzinną, założoną przez panią Simone Pérèle w 1948 roku w Paryżu. Ta znana już wtedy gorseciarka i projektanta, postanowiła tworzyć bieliznę pod swoim nazwiskiem. Mówiła, że kobiece piękno należy wyzwolić, by mogło się ujawnić w całej swej naturalnej krasie… Kobieta wreszcie nie musiała wybierać między wygodą a elegancją.

Ten brak konieczności kompromisu jest niezwykle aktualny również w czasach obecnych, gdy współczesna kobieta stawia sobie coraz to nowsze cele i wyzwania, spełnia się w wielu rolach jednocześnie, łączy karierę zawodową z funkcją mamy – potrzebuje rzeczy stałych i sprawdzonych. Bielizna codzienna jest jednym z elementów garderoby, które muszą być idealnie dopasowane, wygodne. I taka jest bielizna Simone Pérèle.

Model Andora 131343 to absolutny bestseller – od lat istniejący w ofercie firmy.  Stale dostępny w podstawowych kolorach, a co sezon produkowany w najmodniejszych kolorach, w limitowanej ofercie. Unikalna technologia użyta przy produkcji tego modelu powoduje, że w tracie noszenia biustonosz jest nieodczuwalny na ciele, doskonale dopasowuje się do kształtu biustu pięknie go eksponując, a pod bluzką wygląda jak usztywniony stanik. Popularność tego biustonosza jest tak duża, że jest on – mniej lub bardziej udanie – kopiowany przez innych producentów.

Marka Simone Perele ma w swej ofercie biustonosze dla mniejszych oraz większych biustów. Panie z mniejszym biustem (miseczką do E) znajdą wiele modeli lekko usztywnionych, w wersjach z poduszeczkami powietrznymi (idealnie unoszącymi biust), w wersjach plunge (z niższym mostkiem, formujących biust do głębszych dekoltów) lub z odpinanymi ramionkami. W tym zakresie rozmiarowym na uwagę zasługują również miękkie balkoniki, wykonane z pięknych koronek.

Panie o większym biuście (do miseczki H) zachwycą biustonosze wykonane w technologii 3D, które idealnie dopasowują się do kształtu biustu, pomagają ukryć dysproporcje – oraz miękkie, koronkowe balkoniki odsłaniające górną część biustu.

Wszystkie miłośniczki pięknej bielizny na pewno zwrócą uwagę na wyjątkową ofertę bielizny modelującej – tak niepodobnej do tej oferowanej przez innych producentów.