Aubade

Aubade to ekskluzywna marka bielizny Aubade w A propose de lingerieluksusowej, znana na całym świecie. Założona w 1958 roku przez Francuza Charlesa Pasquiera. Twórcy Aubade jako pierwsi wprowadzili na rynek biustonosze w konstrukcji balkonetek, z pionowym cięciem na miseczce, formujących biust w idealne kuleczki.

Ideą marki jest przekonanie, że bielizna jest częścią procesu uwodzenia… tą najważniejszą… Jej noszenie ma być przyjemnością zarówno dla kobiety jak i jej parterów. Na podstawie tej ideologii powstałe znane na całym świecie Lekcje Uwodzenia Aubade.

Aubade w swej innowacyjności zawsze wyprzedzał i nadal wyprzedza konkurencję. Jako pierwszy wprowadził w 1972 roku biustonosze typu strapless (z odpinanymi ramionkami), w 1974 r. biustonosze Agrafe Coeur zapinane z przodu, w 1975r. bikini razem z pasem do pończoch.

Bielizna Aubade jest niezwykle zmysłowa, jej nowe kolekcje są niecierpliwie wyczekiwane na całym świecie. Inspirowana kulturą, sztuką oraz historią. Obfituje zarówno w miękkie, koronkowe modele balkoników, jak i mniej lub bardziej formowane plunge i push up’y. Bieliznę z odpinanymi ramionkami, ślubą i gorsety. Proponuje zawsze jedną z najpiękniejszych kolekcji majtek we wszystkich możliwych fasonach.

Jako kontynuację przyjemności noszenia jej bielizny za dnia – Aubade proponuje równie zmysłową i wyrafinowaną bieliznę nocną.