W naszym salonie na Ursynowie od wielu lat promujemy ideę brafittingu, czyli właściwie dobranej bielizny.

Dobrze dobrana bielizna sprawi, że będzie nam wygodnie i będziemy się sobie podobać w każdym ubraniu. Nasza sylwetka zyska na lekkości, a my polubimy nasze ciało niezależnie od wielkości naszego biustu.  Dla nas dobór bielizny nie kończy się na ustaleniu właściwego rozmiaru biustonosza.

 

W czasie wizyty nasza brafiterka nauczy Cię zwracać uwagę na:

Właściwą szerokość obwodu biustonosza

To obwód właśnie ma trzymać w głównej mierze ciężar Twojego biustu.

Zbyt szeroki sprawi, że piersi będą wysuwać się dołem przy podniesieniu rąk ku górze (przy większym biuście) albo miski biustonosza będą odstawać sprawiając wrażenie, że nawet najmniejsza miseczka jest dla nas za duża.

 

Właściwą wielkość miseczki

Miseczki muszą otulić nasze piersi.

Za małe sprawią, że biustonosz będzie się wrzynał nam w ciało, co wygląda wyjątkowo nieestetycznie i nie jest zdrowe dla biustu.

Za duże nie spełniają swojej funkcji – piersi nie mają właściwego podtrzymania; wypełniają dolną część miseczki; miseczki marszczą się i odstają od piersi, a fiszbina kończy się na plecach, a nie pod pachą.

 

Właściwą długość ramiączek

Ustalenie i zachowanie właściwej długości ramion biustonosza pomoże nam w znalezieniu idealnej proporcji między wysokością biustu a naszą talią.

To jest pierwszy krok do właściwego wymodelowania sylwetki. Sprawi, że nasza sylwetka bez zbędnych zabiegów zyska na lekkości.

 

Możliwość pozbycia się nieestetycznych „bułeczek

Podczas noszenia źle dobranego biustonosza pojawiają się niechciane fałdki zarówno w okolicach pachy, jak i na plecach.

W każdym wieku i przy każdej wielkości biustu możemy je eliminować. Pomocna może się okazać bielizna modelująca, która indywidualnie dobrana do naszej sylwetki może wzmocnić naprawcze działanie biustonosza.

 

Właściwy dla naszego biustu model biustonosza

Dobrze dobrany model sprawi, że będziemy eksponować to, co w naszym biuście piękne (na przykład jego wielkość lub kształt) a ukryjemy jego niedoskonałości (na przykład słabą kondycję skóry lub dysproporcję biustu)

 

Właściwy model biustonosza do konkretnego rodzaju ubrania

Są modele, które lepiej od innych sprawdzają się pod obcisłymi ubraniami lub przy głębokich dekoltach. Są też takie, które odsłaniają górną część biustu przy dekoltach caro.

To wiedza, z której warto korzystać na co dzień, bo każde ubranie na właściwej bieliźnie będzie lepiej wyglądać, a my będziemy się lepiej czuć.

 

Możliwość ukrycia niedoskonałości sylwetki

Mimo tego, że dbamy o siebie, uprawiamy więcej sportu i świadomie się odżywiamy, są elementy sylwetki, z których nie jesteśmy zadowolone i mamy do tego prawo. Bułeczki na brzuchu i biodrach, płaskie pośladki, nierówności na udach.

Genetyka, kolejne ciąże, wpływ upływającego czasu sprawiają, że zaczyna nam to przeszkadzać. Idealnym rozwiązaniem jest bielizna modelująca oraz korygująca sylwetkę.

Taka, która niekoniecznie musi wyglądać na bieliznę korygującą; kobieca, wykończona koronką sprawi, że wrócimy do bardziej obcisłych sukienek czy jeansów z obniżoną talią.