Lise Charmel

 

Lise Charmel to francuska bielizna Lise-Charmel-Soir-de-Venise_450x677haute couture, obecna na wybiegach oraz w sprzedaży od 1975 roku. Założona przez Jacquesa Domele, który nazwał ją tak na cześć swojej ukochanej Elizy.

Marka Lise Charmel znana jest z tego, że w jej modelach występują światowej sławy gipiury i najlepszej jakości koronki zdobione w najbardziej skomplikowane i piękne wzory, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Taki sposób produkcji koronek nie występuje u żadnego innego projektanta bielizny.

Lise Charmel kocha skomplikowane detale i najwyższej jakości kryształy, będące wyjątkowym wykończeniem jej małych dzieł sztuki. Dla Lise Charmel strategią komunikacji jest tworzenie produktów-obrazów.

Uzupełnieniem oferty są zmysłowe maski, kolczyki, długie rękawiczki oraz przepiękna bielizna nocna.

Lise Charmel – to marzenie o miłości….

Bielizna tej marki dedykowana jest dla Pań o mniejszym oraz średniej wielkości biuście. W liniach usztywnianych występuje do miseczki D, w miękkich balkonetkach do miseczki E.

 

Eprise by Lise Charmel

 

Eprise_sortilege_ninive5_450x677Marka Eprise to odpowiedź Lise Charmel na potrzeby klientek będących posiadaczkami biustu o większych rozmiarach.

Ten sam perfekcyjny kunszt, ekskluzywne materiały i wykonanie – tym razem w miseczkach do rozmiaru H.

Tradycyjne balkoniki oraz przemyślane full cup’y.

Do kompletu oczywiście wiele wariantów majtek.